redüktör
Sektörel Uygulamalar
a) Ambalaj Makinaları : Bu sektörde ambalajlama makinalarında Sonsuz Vidalı Helis Dişlili Şaft Tipi ve ekstruderlerde K Tipi redüktörler kullanılmaktadır.  

b) İş Makinaları ve İnşaat Makinaları : İnşaat sektöründe Sonsuz Vidalı Helisel Şaft Tipi ve RMT&RT Tipi redüktörler kullanılmaktadır.  

c) Isıtma ve Soğutma :  Isıtma ve soğutma sektörüne sunduğumuz çözümlerde, Sonsuz Vidalı Helezon Redükör, düşük devirli Alüminyum Enjeksiyon Şaft Tipi Redüktör ve A Tipi redüktörler kullanılmaktadır.  
 
d) Kaldırma, Taşıma ve Nakil Sistemleri : Kaldırma ve ağır hizmet için Paralel Milli redüktörler kullanılmaktadır. Sonsuz Vidalı ve Alüminyum Enjeksiyon Şaft Tipi redüktörler de yürüyüşte kullanılmaktadır. RMT ve RT Tipi redüktörler ise konveyör ve taşıma da kullanılmaktadır.  

e) Tarım ve Hayvancılık Makinaları : Toprağın işlenmesi ve işlenmiş ürünün toplanması için Sonsuz Vidalı Şaft Tipi ve sadece tarım ve hayvancılık sektörü için ürettiğimiz 11 değişik tip redüktör kullanılmaktadır. Büyük baş ve küçük baş hayvan sektöründe de Yem Helezon, Perde, Sera gibi sadece sektöre özel ürünler ile değişik tip redüktörler sunmaktayız.  
 
f) Temizlik ve Kimya Sektörü :  Bu sektörde Sonsuz Vidalı Helis Dişlili Flanşlı ve geri dönüşümcüler için Paralel Milli ve RMT tipi redüktörler ile sektörel çözümler sunulmaktadır.  

g) Gıda Endüstrisi Makinaları : Gıda endüstrisi işleme makinaları özellikle hamur karma, ekmek pişirme, küçük tip konveyörler için sektörel çözümler sunulmaktadır. Et  işleme içinse Sonsuz Vidalı redüktörler üretilmektedir. Kullanılacağı alana göre özel tip çözümler de sağlanmaktadır. 
 
h) Sebze, Meyve ve Gıda işleme Makinaları :  Bu sektör için narenciye, meyve işleme, zeytincilik, çay işleme makinaları için Sonsuz Vidalı Helisel Dişlili redüktörler üretilmektedir. Balıkçılık sektörü için ise kullanılacağı alana göre özel yapım redüktörler ile hizmet verilmektedir.  

I) Taşıt ve Gemicilik Sektörü :  Bu sektör için kule dönüş redüktörleri ve vinç redüktörleri üretilmektedir. Gemicilik için dümen, ağ toplama ve kavelata redüktörleri ile özel hidromotor çözümleri sağlanmaktadır. Havuza çekme redüktörü sektör için sunduğumuz bir başka çözümdür.