redüktör
İçecek ve Gıda Sektörü
İçecek sektöründe narenciye, meyve, sebze, çay vb ürünlerin işlenmesi, ayrıştırılması, sınıflandırılması, yıkanması, temizlenmesi, preslenmesi, paketlenmesi/şişelenmesi gibi tüm aşamalarda redüktörlere ihtiyaç duyulmaktadır.
 
Gıda sektöründe ürünler ham madde halinden paket aşamasına gelene kadar birçok işlemden geçmektedir. Bu sektörde her ürünün niteliğine bağlı olarak hammaddeler dilimleme, karıştırma, yoğurma, nemlendirme, şekil verme, pişirme gibi aşamalardan geçilmektedir. Tüm bu aşamalarda Remak Redüktör olarak en çok önem verdiğimiz konu güç aktarımında en verimli ve uzun ömürlü tahrik sistemini sunmaktır.
 
Gıda endüstrisinde meydana getirdiğimiz güç aktarım çözümlerimiz genel olarak, gıdanın son kullanıma hazırlandığı sistemlerde yer almaktadır. Bunlar başlıca, kapalı fırın sistemlerinde dönme ve yürütme hareketi, seri üretim sistemlerinde gıdanın işlenmesi ve ilerlemesi, kazanlarda yer alan karışımların karıştırılması, hamur karma makinası, et kıyma makinası olarak yer almaktadır. Remak Redüktör olarak içecek ve gıda sektöründe kullanılan tüm makinelere yön vermeye devam ediyoruz.

 

İçecek ve Gıda Redüktörleri:


RMS Serisi
ES Serisi
A Serisi
F Serisi
RDX Serisi
K Serisi
HK Serisi
EK Serisi
MD Serisi