Kurumsal
Remak Redüktör
1987 yılında kurulan Remak Redüktör, makine, inşaat, tarım ve hayvancılık, madencilik ve gıda makinaları gibi birçok sektöre redüktör ve dişli kutusu üretimi yaparak faaliyetlerine başlamıştır. Uzun yıllardır, Türkiye’nin önde gelen kurumsal yapısı oluşmuş ve sektörde güven kazanmış redüktör ve dişli kutusu üreticilerinden bir tanesi olmuştur.
 
Kazandığı bilgi birikimi ve deneyimiyle müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutan firmamız, son teknoloji makine parkuru, ölçü ve test ekipmanları ile kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Her geçen gün geliştirdiği ar-ge çalışmaları ile farklı sektörler için de farklı dizaynlarda redüktör üretmektedir.
 
Kurduğu Remak Solar, RemAir, Cowcomfort, Remak Hayvan Kaşıma ve RemX markaları ile otomatik hayvan kaşıma fırçası, helikopter tipi fan sistemleri, rüzgâr türbini redüktörleri, güneş paneli sistemine uygun Solar Tracker gibi mekanik sistemler üreterek sanayi, tarım ve hayvancılık sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde hizmet vermektedir.
 
Remak Redüktör, başta redüktör, dişli kutusu ve şanzıman olmak üzere diğer markaları altında ürettiği tüm ürünlerini Orta Doğu, Doğu Avrupa, Türki Devletler ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere toplamda 38 ülkeye ihraç etmektedir. Her yıl ihracattaki başarısını bir önceki yıla göre arttırarak devam eden firmamız, ürün gamlarında yurtdışında da tercih edilir bir marka haline gelmiştir.

“Önce Kalite” anlayışı ve yenilikçi ürün yelpazesi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutan firmamız, faaliyetlerine her zaman uygun fiyat, hızlı teslimat garantisi ve servis güvencesiyle yurtiçi ve yurtdışı pazarında devam etmektedir.